if_photoif_put_inmenu
Днепр Пол
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 320-11-06 Показати
+38 (098) +38 (098) 881-32-19 Показати

Штучна трава

28 січня 2013

Штучна трава - це штучне покриття, яке виробляється в рулонах, за методом тафтінга, тобто волокна, що імітують стебла трави, вплітаються у високоеластичний підставу, яка потім покривається латексом. Ворс (верх штучного трав'яного  покриття) виготовляється з поліпропілену, або з поліетилену, залежно від застосування штучного газону. Наприклад, поліпропіленовий  ворс відрізняється своєю жорсткістю, його можна використовувати для тенісного корту, гольфу, і інших видів спорту, де падіння зводяться до мінімуму,  також покриття з даними ворсом дозволяється використовувати для декоративних цілей.  Поліетиленова нитка характеризируется своєї гладкістю і еластичністю застосовується на футбольних полях, ігрових спортивних майданчиках.  Висота ворсу може бути різною (від 6 до 100 мм), і визначається залежно від цільового призначення покриття. Якщо розглядати спортивну  штучну траву, то вона має ряд переваг:

1) Натуральний вигляд. Комбінація двох кольорів волокна і відсутність «пластмасового» блиску забезпечує природний вигляд поля.

2) Штучний газон можна експлуатувати 24 години на добу;

3) Штучне покриття не витоптується і не вибивається;

4) Синтетична трава повністю морозостійка до погодних умов;

5) Ігровий сезон на штучному покритті може тривати цілий рік;

6) Газон має високі показники зносостійкості;

7) Покриття не боїться ультрафіолетових променів, іншими словами не вигоряє;

8) Таку траву не треба поливати, підстригати, вона завжди має гарний зовнішній вигляд, як влітку, так і взимку;

9) Покриття має унікальну пружність. Травинки завжди підтримують «живу» вертикальну форму;

10) Штучна трава має чудові ігрові характеристики. Відмінне зчеплення ніг з поверхнею, натуральний відскок і кочення м'яча;

11) Немає ризику додаткового травмування, пошкодження (подряпин, опіків) гравців, завдяки поліетиленової нитки;

12) Якість штучної трави схвалено міжнародними спортивними лабораторіями;

13) Гра у звичайній спортивній та футбольного взуття з будь-якими видами шипів;

14) Аргументи економічного характеру, як при виготовленні, так і при обслуговуванні;

15) Здатність трави пропускати до 60 літрів води за хвилину на квадратний метр;

Поля зі штучної трави діляться на три типи наповнення:

  • Засипних (пісок і гумовий гранулят). У більшості випадків застосовується на футбольних полях, тим самим, захищаючи спортсменів при падінні  і підкатах від опіків. Дозволено грати в бутсах.
  • Полузасипное (тільки пісок). Застосування такої трави базується як для тенісних кортів, так і для універсальних ігрових майданчиків. Дозволена  спортивне взуття з відсутністю шипів.
  • Незасипное (пересипання піском не обов'язкове). Як правило, такий вид трави використовується для ландшафтного дизайну, де основна вимога  до покриття це зовнішній вигляд. Пересування по такій траві рекомендується помірне.

Колірна гамма штучної трави не обмежується одним, зеленим кольором. Для тенісу виробники можуть вам запропонувати варіант червоного  кольору, а для розмітки білий і жовтий, що значно збільшує ефективність використання покриття в спорті (розмітку врізають в основне  поле, що виключає нанесення фарби). Відносно використання, то декоративну штучну траву можна використовувати для терас, на території  біля басейнів, зон відпочинку, виставок, дитячих майданчиків, на території офісних об'єктів, бензозаправок, ресторанів; для гольфу, і ще багатьох  інших об'єктах. Штучне спортивне покриття призначене для: тенісу, футболу, міні-футболу, волейболу, бейсболу, хокею на траві,  регбі, бадмінтону та багатьох інших видів спорту.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×