if_photoif_put_inmenu
Днепр Пол
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 320-11-06 Показати
+38 (098) +38 (098) 881-32-19 Показати

TARAFLEX ™: минуле, сьогодення і майбутнє спортивних підлогових покриттів

22 березня 2013

Протягом більш ніж 60 років бренд Taraflex ™ залишається вибором № 1 для оснащення закритих спортивних приміщень. Кожен спортсмен будь-якого рівня  хоча б один раз за свою кар'єру грав на покритті Taraflex ™. Покриття Taraflex ™ підійдуть усім незалежно від віку чи майстерності.

Нам довіряють провідні організатори спортивних змагань. Наші підлоги відрізняються найкращими характеристиками, дуже зручні і безпечні.   Група Gerflor є лідером ринку синтетичних підлогових покриттів для спорту. Ми поділяємо любов до спорту і цінності спортивних асоціацій,  з якими працюємо, в тому числі змагання, високу результативність і командний дух.

НАЙКРАЩІ ЕКСПЛУТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Безперервно інвестуючи в науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки, компанія Gerflor забезпечила собі передові позиції  в області виробництва високоякісних спортивних підлогових покриттів. Маючи в своєму розпорядженні досвідченою командою з 70 співробітників, залучених до  процес розробки та вдосконалення продукції, компанія гарантує своїм клієнтам самі передові та ефективні технологічні  рішення з наявних на ринку. Компанія Gerflor знаходить особливі технологічні рішення для задоволення потреб своїх клієнтів.  Серед них: - Система Dry-Tex ™ для укладання покриттів на вологу основу - Вільне укладання за системою Eco-Fit ™ - Широкий спектр різних  аксесуарів (плінтуса, клеї тощо) За детальною інформацією, а також для отримання консультацій з вибору або укладання покриття Ви можете  звернутися до фахівців Технічного відділу нашої фірми. Всі покриття Taraflex ™ відповідають європейському стандарту матеріалів  для занять спортом в закритих приміщеннях EN 14904. Наші технологічні рішення забезпечують найвищі результати і відрізняються довговічністю.

СЕКРЕТИ СПОРТИВНИХ ПОКРИТТІВ TARAFLEX ™

  • Обробка поверхні «Protecsol ®» Унікальна запатентована обробка поверхні «Protecsol ® потрійної дії» володіє  трьома ключовими перевагами: «Розумна» обробка поверхні, яка забезпечує відповідний баланс між «зчепленням»  і «ковзанням» залежно від типу рухів, необхідних спортсмену, тобто коли гравцеві необхідно прискоритися, спрацювання кість якість  «Зчеплення», а при поворотах - «ковзання». Поверхня «без опіків від тертя». Температура нагріву поверхні при  стрибках з ковзанням знижена на 25%, що дозволяє уникнути опіків, викликаних тертям, при падінні. Поверхня з дуже простим і економічним  доглядом.
  • Багатошарова поверхню D-Max ™.
  • Багатошарова поверхню D-Max ™ +. Представлений у зібраннях: Tarafl ex ™ Sport M Evolution, Tarafl ex ™ Sport M Performance, Tarafl ex ™ Sport M Comfort Зносостійка  поверхню D-Max ™ складається з декількох шарів каландрірованного ПВХ, армованих скловолоконної сіткою, яка забезпечує покриттю  найвищу стійкість до стирання і виняткову тривалість експлуатації за умови укладання з використанням клею. Багатошарова  поверхню D-Max ™ +. Представлений у зібраннях: Tarafl ex ™ Multi-Use 6.2, Tarafl ex ™ Sport M Evolution, Tarafl ex ™ Sport M Performance

Новітня розробка нашого конструкторського бюро. Нова багатошарова поверхню D-Max ™ +, що складається з декількох шарів каландрірованного  ПВХ, тепер армована подвійний скловолоконної сіткою, що забезпечує найвищу розмірну стабільність при вільній укладанні з використанням  Eco-Fit ™ системи. Стійкість до втискування збільшена до 35%, що дозволяє істотно розширити область застосування.

Філософія Gerflor полягає в безперервному розвитку нашої продукції і наданні нашим клієнтам покриттів, які дозволяють добиватися  найвищих спортивних результатів. Спортивні покриття Taraflex ® забезпечують захист дітей і дорослих незалежно від віку і знижують ризик  травматизму, продовжуючи задоволення від занять спортом і спортивну кар'єру.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×